Aziz Yıldırım darbeyi vurdu, teknik direktörü ve takımın yeni yıldızını belirledi

Fenerbahçe başkanlığı için geri sayım başladı. Peki yeni başkan kim olacak Aziz Yıldırım mı yoksa mevcut başkan Ali Koç mu?

Fenerbahçe‘de gündem başkanlık seçimi. Bildiğiniz gibi Fenerbahçe‘nin mevcut başkanı Ali Koç, oldukça başarısız geçen bir 6 seneyi geride bıraktı. Bu sene de şampiyonluk yarışını kaybeden sarı lacivertli kulüpte rüzgarlar sert şekilde esmeye başladı. Ligin neredeyse bitmesiyle beraber Fenerbahçeli taraftarlar, artık kongreye odaklanmış vaziyette.

Peki ama Fenerbahçe‘de başkan adayları kimler olacak? Ali Koç’un aday olup olmayacağı henüz belirsizliğini korusa da son gelen bilgiler şampiyonluğun kaybedilmesiyle beraber Ali Koç’un aday olma fikrinden vazgeçtiği yönünde. Fenerbahçe‘nin efsane başkanı Aziz Yıldırım ise evini neredeyse bir muhalefet merkezi haline getirmiş durumda ve neredeyse her gün ekibiyle beraber toplantılar yapıyor.

Aziz Yıldırım‘ın adaylığa sıcak bakması, Fenerbahçe taraftarlarına bir hayli memnun edecek gibi görünüyor. Hatta bazı iddialar Yıldırım’ın rekor oyla yeniden başkan seçilebileceğini bizlere söylüyor.

Aziz Yıldırım‘ın başkan olması halinde oldukça iddialı bir kadro oluşturacağı da gelen bilgiler arasında.

Yıldırım‘ın transfer etmeyi planladığı ilk futbolcu ise Luka Modric. 38 yaşında olmasına karşın hala çok dinç olan Real Madrid’in yıldızı da Süper Lig ile beraber final yapmaya sıcak bakıyor.

Efsane başkanın oluşturacağı yıldızlar karmasına aynı klasmanda bir hoca getirmesi de beklentiler dahilinde. Bu konudaki bir numaralı aday ise Jose Mourinho. Son olarak İtalyan kulübü Roma’yı çalıştıran Mourinho, şu anda boşta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x